O nás

Salón Empirium a jeho služby sú tu hlavne pre Vás. Už zo samotného názvu vychádzajúceho zo slova Empíria (skúsenosť) napovedá, že je efektívnu masáž lepšie raz zažiť na vlastnej koži ako 10 krát o nej počuť či hovoriť, čo potvrdzujú mnohé pozitívne referencie od našich spokojných klientov z blízkeho i ďalekého okolia. Príďte sa presvedčiť sami.

Masírovanie beriem ako poslanie. Víziou salónu je poskytnutie kvalitnej a poctivej masáže s cieľom ušiť ju klientovi na mieru, či už je vaším zámerom úľava od bolesti, relax či uvoľnenie od stresu, rozmasírovanie stuhnutého svalstva (spaziem) i zlepených fascií, zlepšenie hybnosti, príprava na športový výkon alebo regenerácia po ňom, anticelulitídny efekt, formovanie postavy, odstránenie vrások alebo iné dôvody.

Klasickou masážou alebo/a špeciálnymi technikami poskytujúcimi vysokú profesionálnu úroveň v príjemnom prostredí môžeme efektívne vplývať na vaše zdravie, či už fyzické alebo aj psychické, lebo pri masáži sa dotýkame ako tela tak i duše.

Každý z času na čas potrebuje masáž – neváhajte a vyskúšajte, prípadne obdarujte blízkych veľmi milým a vhodným darčekom vo forme darčekovej poukážky na masáž.

Som nesmierne rád, že oblasť ktorá ma zaujíma aj baví, sa zároveň stáva mojou prácou, povolaním a pozývam Vás, aby ste sa aj Vy stali toho súčasťou. V tejto službe som sa našiel a sa pre ňu zapálil, hlavne však, že to celé dáva zmysel – tak pre vás, lebo môžem pomôcť mnohým, aj pre mňa samotného, lebo ma to napĺňa a môžem popri tom stále rásť.

Teším sa na Vás

 Špecializujem sa na:
Klasickú masáž, Relaxačnú masáž, Ozdravnú masáž,
Bankovanie
Športovú masáž
Mäkké a myofasciálne techniky
Maderoterapiu (forma lymfatickej masáže).

(viac informácií k jednotlivým masážam nájdete v časti „Služby“).