Recenzie

"Masáž v Empirium je skvelá. Marián je veľmi milý a príjemný masér, vidno, že ho práca maséra baví a napĺňa. Ja som veľmi spokojná a odporúčam všetkými desiatimi."

Eva Sta…, Malatiná

"Veľmi príjemné prostredie a naozaj perfektná poctivá masáž. Ukážkový prístup kedy sa naozaj masér snaží pomôcť. Veľká úľava už hneď po masáži. Môžem len vrelo odporúčať🙂"

Zuzana Kap…, Žaškov

"Najlepšia masáž v mojom živote a to ich mám za sebou už habadej. Každý boľavý kúsoček na mojom tele našli šikovne ruky skvelého maséra. Po masáži som sa cítila ako v novom tele 🙂 Oceňujem aj jeho pozitívnu energiu, komunikatívnosť, navodenie príjemnej atmosféry, milý pristup. Bola to určite dobrá voľba na našej babskej jazde, keďže sme absolvovali tri masaze rôznej intenzity a s každou maxi spokojne. Odporúčame všetkými desiatimi. Vlastne všetkými tridsiatimi 😀 keďže sme boli tri."

Anna And…, Nitra

"Super, šikovný a milý masér, výborná masáž, určite odporúčam."

Monika Mra… Vdo…, Žilina

"Najkvalitnejšia masáž akú som kedy mal.Uz som zanevrel na masérov pretože to bolo veľa krát odflaknute.ale Pan Paluga je naozaj top kvalita.Odporúčam celému Kubinu."

Matej Išt…, Dolný Kubín

"Píšem príspevok za manžela, pretože dnes bol u Vás na masáži a bola to jeho najlepšia a najkvalitnejšia masáž. A to už ich absolvoval veľmi veľa aj v zahraničí. Ďakujeme za profesionálny prístup, výbornú masáž. Odporúčam každému. Určite služby pána maséra ešte využijeme."

Ildikó Dik…, Praha

"Ďakujem veľmi pekne za perfektnú a poctivú masaz. 😊 Masáže som absolvovala u rôznych masérov, ale toto bola TOP masaz. Urcite odporucam každému ! 👍 Cítila som sa príjemne, prístup bol profesionálny a odborný. 😊 Ak uvažujete ku akému masérovi by ste išli, tak neváhajte a vyskúšajte maséra v Empiriu! Fakt neoľutujete 👍😊"

Veronika Sit… Spi…, Vyšný Kubín

"Masáž v Empirium bola tou najlepšou masážou. Profesionálny prístup pána maséra a masáž fakt topka. Cítim veľkú úľavu po masáži. Ďakujem 👍🏼"

Michaela Fil…, Dolný Kubín

"Najlepší masér a najlepšie masáže aké som kedy zažila. Klobúk dole pred pánom Palugom, ktorý si ruky rozhodne na vás šetriť nebude. Po takejto masáži aj zabudnete, že vás chrbát niekedy bolieval. Príjemné prostredie, hudba, kvalitné oleje, sviečky a vyhrievané lehátko sú drobnosti, ktoré len doťuknú super dojem z kvalitnej masáže 👌👍"

Eva Med…, Dolný Kubín

"Nedávno som bol na masáži chrbta a šije. Bolo to skvelé, pán Marián Paluga je veľmi profesionálny a milý človek. Jedna z najlepších masáží, aké som zažil. Dobre použité peniaze. Nech sa darí!"

Marián Ku…, Bziny

"Výborná profi masáž. Možnosť voľby intenzity."

Patrik Šča…, Trnava

"Vrelo odporúčam salón Empirium a hlavne Mariánove šikovné ruky. V tomto salóne nájdete profesionálny prístup, ľudskosť, útulný priestor a hlavne kvalitu. Najlepší salón aký poznám, po masáži neskutočná úľava od bolesti a cítim sa ako znovuzrodená."

Edita Kuč…, Čadca

"Môžem povedať, že toto bola najlepšia masáž v mojom živote. Skvele bolo naozaj všetko, veľmi sa mi páčil prístup, vysvetlenie postupu, zisťovanie mojich potrieb. Skrátka je vidno, že sa pán maser našiel v tom, čo robí, lebo bolo evidentné, že ho práca baví, že ma úprimný záujem o klienta. Úžasné, rada sa opäť vrátim. "

Viera Poš…, Bratislava

"Masážny salón Empirium môžem odporúčať všetkými desiatimi. Salón na mňa pôsobí veľmi príjemne a upokojujúco. Masér Majo mi vždy vie pomôcť s daným aktuálnym problémom. Prípadne idem len tak zrelaxovať na relaxačnú/klasickú masáž. Páči sa mi jeho profesionálny a odborný prístup. Vždy vie vhodne určiť, či k vyriešeniu problému použije športovú, bankovú alebo klasickú masáž, prípadne kombináciu. U mňa, ako u športovo aktívneho človeka väčšinou zvolí tú o čosi bolestivejšiu, ale zato účinnejšiu športovú masáž. Zo salónu odchádzam ako nový človek. Určite odporúčam 🙂 "

Iveta Kol…, Dolný Kubín

"Masáž v salóne Empirium vynikala príjemnou atmosférou a profesionálnym prístupom. Pán Paluga má schopnosť výborne odhadnúť človeka, jeho potreby a tak masáž prispôsobiť želaniu klienta, či už ide o dĺžku masáže, intenzitu, techniky. Prvýkrát som zažil masáž ušitú na mieru a odchádzal som s výborným pocitom dobre investovaných peňazí. Vrelo odporúčam."

Matej Bar…, Dolný Kubín

"Rada by som napísala pozitívnu referenciu na masáž. Hoci pravidelne na masáže nechodievam, na základe odporúčania mojej sestry som sa rozhodla, že vyskúšam masáž od Mariána Palugu. Keďže v kalendári je ťažké nájsť si čas, veľmi dobre mi padlo, že nám vyšiel v ústrety a mohli sme spojiť dve udalosti do jednej. Mali sme totiž rodinné stretnutie na chate a tam sme si ho prizvali, aby sa nám viacerým povenoval a pomohol nám riešiť naše zdravotné ťažkosti. Vôbec neľutujem, že som sa dala nahovoriť, lebo masáž mi priniesla uvoľnenie svalov, ale aj príjemný čas relaxu. Vrelo odporúčam aj ostatným."

Anna Chud…, Levice

"Relaxačná masáž od p. Palugu bola jedna z najlepších. Vrelo odporúčam všetkým ktorí očakávajú profesionálny prístup v príjemnom prostredí. A čo sa mi naozaj páčilo, že za svoju zaplatenú hodinu som dostala poctivú hodinovú masáž."

Andrea Vyš…, Dolný Kubín

"Už dlhšiu dobu som hľadala maséra v Dolnom Kubíne a okolí. Viedli ma k tomu bolesti hlavy spôsobené stuhnutým svalstvom krčnej chrbtice. Marián okrem kvalitnej masáže vie aj poskytnúť odborný pohľad a celostné vysvetlenie problematiky pohybového aparátu, čo je veľká pridaná hodnota. Čas strávený na masáži je vždy príjemným relaxom. "

Mária Flo…, Dolný Kubín

"S masážou som bola maximálne spokojná, a aj sa ku Vám určite chystám objednať opäť. Odporúčam Vás aj okoliu, lebo masáž zanechala vo mne super pocity aj Váš prístup bol veľmi milý, priateľský, aj to, že ste sa zaujímal o to akú mám náplň prace atd. čo je teda konkrétne pri mojom probléme asi dosť podstatné aj to čo ste mi radil, že by mohlo byt fajn riešením aby mi bolesti trosku prešli, takže ja môžem len odporučiť zatiaľ a budem sa tešiť na ďalšiu návštevu. Ďakujem a prajem pekný zvyšok večera. "

Monika Mak…, Martin

"S masážou som veľmi spokojná, určite si to nebolo posledný raz. Nielen uvoľnenie stuhnutého chrbta ale aj príjemný pokec a psychohygiena. Majo je bezprostredný človek s ktorým je ľahká komunikácia. Ak potrebujete rozmasírovať boľavý chrbát, ruky, nohy, šiju tak odporúčam, nie je to len hladenie ale poctivá masáž."

Júlia Pra…, Istebné

"Absolvovala som tri masáže vo firme Empirium u maséra M. Palugu. S celkovou masážou ako aj s mäkkými technikami som bola mimoriadne spokojná. Oceňujem najmä precízny postup maséra, s akým kúsok po kúsku postupne uvoľňoval jednotlivé svalové partie. Citlivo a intenzívne sa venoval stuhnutým miestam, ktoré trpezlivo uvoľňoval, kým sa počiatočná bolesť zo stuhnutia nevytratila. Podľa potreby zvyšoval alebo zmierňoval tlak a silu. Masáže boli z môjho pohľadu vysoko profesionálna a po ich skončení som sa cítila mimoriadne uvoľnená, výrazne odľahčená a ohybnejšia. Pocit stuhnutia a bolesť v chrbte zmizli. Príjemná konverzácia, vysvetľovanie postupu a rovnako príjemná hudba boli vítaným bonusom. Rada navštívim tohto maséra aj v budúcnosti pri najbližšej príležitosti."

Anna Mih…, Bratislava

"U maséra pána Palugu som bola viackrát a bola som veľmi spokojná.
Masérsky salón je vkusne zariadený, pán masér je zdvorilý. Na začiatku sa ma opýtal aké mám problémy a vysvetlil mi ako bude masáž prebiehať. Vďaka príjemnej atmosfére a rozhovoru som sa cítila bezprostredne a uvoľnene. Masáže mi pomohli, nemávam taký stuhnutý chrbát, ani ma tak nebolieva ako ma bolieval pred tým. Prístup a prácu pána Palugu, ako i salón hodnotím pozitívne a vrele odporúčam aj iným ľuďom."

Anna Kok…, Dolný Kubín

"Masér Majo bol profesionálny, priateľský, svojím prístupom si ma hneď získal, "ušil" mi masáž tak povediac na mieru. Masáž splnila moje očakávania, uvoľnila, zrelaxovala to, čo bolo treba.Jej následky odzneli presne tak, ako ma informoval masér Majo. Prostredie bolo čisté, príjemné, podfarbené nevtieravou hudbou. Určite si to zopakujem. Vrelo odporúčam."

Stano Wei…, Dolný Kubín

"S masážou som veľmi spokojný, pomohla mi s dlhodobou bolesťou driekovej chrbtice, ktorú sa masérovi Mariánovi Palugovi podarilo odstrániť vďaka mäkkým technikám. Výhodou je, že môžem k tomu využiť pestrý výber druhov masáží v peknom upravenom priestore na Hviezd. námestí. Prekvapil ma aj systém či prehľad v tom, kedy som na masáži bol a čo sme masírovali. Firmu Empirium môžem po vlastnej skúsenosti odporučiť."

Matúš Pal…, Dolný Kubín

"Prostredie - príjemné, voňavé, čisté a útulné. Masáž - Pán Paluga je masér, ktorý sa zanietene venuje svojej práci. Citlivo reaguje na požiadavky zákazníka. Informuje o každom vykonanom pohybe, a dožaduje sa spätnej reakcie, aby sa presvedčil, či to zákazník dobre zvláda. Mne pomohol s preťaženým ramenom (po cvičení). Nemohla som dobre hýbať rukou a mala som bolesti. Už po prvej masáži nastala úľava a bolesti ustúpili. Rovnako mi p. Paluga odblokoval stuhnuté svalstvo šije a ramien. Na masáže chodia k nemu aj moji synovia. S masážou sú veľmi spokojní , rovnako aj s individuálnym prístupom, keďže majú komplikovanejší zdravotný stav a vyžadujú osobitný prístup. Pán Paluga preto prispôsobil masáže tak, aby boli efektívne. Za mňa teda veľká spokojnosť a vrelo odporúčam."

Tatiana Kub…, Dolný Kubín

"Chcem sa poďakovať pánovi Palugovi za príjemnú masáž, pri ktorej som si dobre oddýchla ale aj masáž pomohla. Chrbát ma často bolieva a musím povedať, že masáž od pána Palugu veľmi pomohla. Môžem len odporúčať."

Silvia Túr…, Dolný Kubín

"Všetkým, ktorí potrebujú relax a uvoľnenie, či už po nejakom náročnejšom období, alebo len tak, odporúčam salón Empirium a maséra Maja Palugu. Vynikajúce masáže (určite top z tých, čo som doteraz absolvovala) spolu s príjemným prostredím a osobnosťou šarmantného maséra určite dobre padnú každému. Nabijú energiou do ďalších (náročných) dní... Ďakujem a určite prídem zas."

Ivana Roch…, Pohorelá

"Empirium masáže - odporúčam každému, kto potrebuje uľaviť každému svalu na svojom tele. Masér ponúka široký výber masáži, chrbát, celé telo, tvárová masáž, mäkkú techniku, bankovanie, maderoterapiu... Veľmi milý a zároveň profesionálny prístup. Pred masážou alebo po nej dostanete výborný čajík, kávu alebo minerálnu vodu (podľa chuti) Vrelo odporúčam."

Martina Bru…, Oravská Poruba

"Na masáže u p. maséra M. Palugu som bola viac krát. Salón sa nachádza v príjemnom prostredí a už pri prvej masáži som cítila veľkú úľavu v chrbte a cítim sa omnoho lepšie. Preto masáže u p. Palugu odporúčam a budem ich navštevovať naďalej. Prajem veľa úspechov a spokojných klientov."

Mária Hol…, Dolný Kubín

"Dobrý deň už viac krát som bola na masáži u M.Palugu, je veľmi príjemný, poradí. Prostredie je útulné, masáž mi veľmi pomáha, cítim sa dobre a preto by som odporučila aj iným klientom."

Ľudmila Baj…, Dolný Kubín

"Masáž zo salóna Empirium mi pomohla s hybnosťou ramena, znovu môžem 100 % fungovať s rukou. Vyzdvihujem profesionálny prístup, prijemné a čisté prostredie, mobilné masírovanie ako aj možnosť darčekovej poukážky."

Zuzana Mat…, Hruštín

"Odporúčam p. Palugu ako maséra...absolvoval som niekoľko masáži s ním. Masáž precízna, žiadne "hladkanie"....prostredie veľmi príjemné.... Odporúčam"

Michal Skl…, Dolný Kubín

"Ak chcete sviežu masáž od energického maséra, choďte k Majovi."

Martin Šim…, Dolný Kubín  

"Chcel by som touto cestou ohodnotiť masáž pána Palugu – firma Empirium. Boli sme s rodinou na chate v Zázrivej a masér prišiel za nami, priniesol si so sebou všetko potrebné vybavenie vrátane lôžka, sám si pripravil priestory jednej izbe a urobil nám viacerým fantastickú masáž. Masáž hodnotím ako najlepšiu, akú som doposiaľ absolvoval. Bola to masáž nôh a chrbta – najmä horná partia a šija. Masíroval silno, tak ako som si želal, a doslova hneď cítil všetky stuhnuté miesta akoby bol v mojom tele a krásne do hĺbky ich všetky vymasíroval. Objavil aj stuhnuté miesta, o ktorých som ani len nevedel, že potrebujem rozmasírovať. Pán masér má na to vynikajúci cit, moje predchádzajúce skúsenosti z masáže sa k tomu len ťažko môžu porovnať – a to ma doposiaľ vždy masírovali muži! A rozhodne palec hore aj za príjemný ľudský prístup a príjemný rozhovor. Rozhodne sa plánujem ešte na masáž niekedy zastaviť."

Michal Chud…, Levice

"Niekoľkokrát som absolvoval masáž u pána Palugu. S jeho službami som veľmi spokojný a vždy som odchádzal riadne "vystískaný". Páči sa mi jeho individuálny prístup a masáž šitá na mieru. Vrelo odporúčam."

Jozef Cen…, Pribiš  

"Masáž v Empirium je skvelá. Marián je veľmi milý a príjemný masér, vidno, že ho práca maséra baví a napĺňa. Ja som veľmi spokojná a odporúčam všetkými desiatimi."

Evka Sta…, Malatiná

"Vďaka za skvelú masáž 🙂 už sa teším na ďalšiu 🙂 odporúčam. Miesto aj pán masér majú odo mňa 1* :-)"

Veroni Gab…, Dolný Kubín